قرص جوشان او.آر.اس

قرص جوشان او.آر.اس

دسته بندی: مکمل غذایی

جهت خرید محصول میتوانید از فروشگاه های زیر اقدام فرمایید

قرص جوشان ors ساج پاد دارو

اصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر شرایط فیزیولوژیکی گوناگون ناشی از انواع مختلف کم آبی هستند با این حال در بیشتر متون بالینی تفاوتی بین این دو قائل نشده و به جای یکدیگر بکارمی‌روند. قرص جوشان ors sh ساج پاد دارو

بنابراین عبارات هیپوولمی، Volume Depletion، و کم آبی (Dehydration) را برای ارجاع به انواع کمبود مایعات بدن استفاده می‌کنیم.

بیست سال پیش اسهال مسبب مرگ ۵ میلیون نفر در سال بود. با تلاش‌های زیاد سازمان‌های بهداشت عمومی این رقم به ۲ میلیون نفر در سال رسید. جلوگیری از دهیدراسیون در ابتدا با اطمینان از نوشیدن مایعات بیش از حد معمول درکودکان و افزایش نوبت‌های شیردهی در شیرخوارگان هدف گزاری شد.

مصرف مایعات در خانه و استفاده از ORS در درمان دهیدراسیون یکی از قویترین روش‌های جلوگیری از مرگ میر ناشی از اسهال در کودکان شناخته شده است.

(ORT (Oral Rehydration Therapy موجب کوتاه شدن مدت بستری، هزینه‌های پایین‌تر، و مشکلات جدی کمتر (مانند التهاب وریدها) می‌شود.

ORT ارجح‌ترین درمان برای فقدان مایعات و الکترولیت بعلت اسهال و ناشی از گاستروآنتریت در کودکان مبتلا به دیهایدریشن خفیف تا متوسط است. ORT برای درمان هیپوولمی ناشی از گاستروآنتریت استفاده می‌شود و تابع سن، عامل، و یا مقادیر اولیه سدیم نیست. مزایای ORT در مقایسه با هیدراتاسیون وریدی هزینه‌های کمتر، کاربرد آسان تر، تداخل تهاجمی کمتر، و قابلیت انجام خانگی درمان است.


ویژگی‌های قرص جوشان ORS

  1. گرمازدگی و سفر به مناطق گرمسیری
  2. افرادی که با رژیم غذایی لاغر شده اند
  3. زائرین عتبات و گیاه خواران
  4. هیدراتاسیون عمومی
  5.  اسهال کودکان
  6.  ورزشکاران

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید